Yemekteyiz 1 Ocak 2018- Yemek Tarifleri

Yemekteyiz 1 Ocak 2018- Yemek Tarifleri

views: 2504

Yemekteyiz

01 Ocak 2018

Yorum Yaz

Yeni yılda ‘Yemekteyiz’ yarışması TV8 ekranlarına gelmeye devam ediyor. Yeni yılın ilk günü harika yarışmacılarla nefes kesen bir hafta başlıyor. Bol tartışmalı, bol rekabetli ve sonuç itibariyle kazandıran yarışma programıyla ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Sadece ‘Yemekteyiz’ yarışmasında ne gibi gelişmeler olduğunun dışında hazırlanan menülerin gerçek tariflerine de yine sitemizde yer veriyor olacağız. Böylelikle sitemizde bulunan tariflerden yarışmacıların denediği tarifleri bulabileceksiniz. Yarışmacıların hazırladıkları yemeklerin tariflerine ulaşmak için yemek isimlerinin üzerine doğrudan tıklayabilirsiniz. Günlük olarak tarifler belirli aralıklarla ekleneceği için sitemizi gün içinde takip etmeyi unutmayın. Ayrıca sitemizle, sizlere verdiğimiz hizmetle ya da programla ilgili istek, öneri ve yorumlarınızı da yine bu paylaşımın altındaki yorum alanından bizlere iletmeyi unutmayınız.

yemekteyiz-1-ocak-yemek-tarifleri

yemekteyiz-1-ocak-yemek-tarifleri

Yemekteyiz 1 Ocak Yarışmacısı Zeynep Hanım

Yeni yılın ve haftanın ilk gününde yarışan Zeynep Hanım oldu. Zeynep Hanım kendini tanıtırken 27 yaşında olduğunu ve öğrenci olduğunu açıkladı. Genç yarışmacı Bankacılık okuyor, ayrıca 2 yıllık da evli. Yemeklerine güveniyor çünkü Zeynep Hanım iki çocuk annesi deneyimli de bir ev hanımı. Güler yüzlü yarışmacı oldukça kendine güveniyor. Bakalım kendi gününde menüsünü gerçekleştirip, diğer yarışmacılara beğendirerek yüksek puanlar alabilecek mi hep birlikte göreceğiz.

Zeynep Hanımın Puanlaması

 1. Ünal Bey: 4 puan
 2. Ahmet Bey: 4 puan
 3. Mehtap Hanım: 4 puan
 4. Azize Hanım: 5 puan

Toplam yarışmacı puanı: 17 puan

Zeynep Hanımın Menüsü

 • Kabak Çorbası
 • Karalâhana Sarması
 • Pirzola ve Sebzeler
 • Soya Soslu Antrikot
 • İç Pilavı
 • Mevsim Salata
 • Hurmalı Muhallebi

(Tarifler için yazıların üzerine tıklayarak malzemeler ve yapılışına ulaşabilirsiniz. Tarifler yemeklerin bilinen tarifleri olup yarışmacılar farklı şekillerde yapabilmektedir. Siz tariflerin en bilinen şekilde nasıl olduğunu merak ediyorsanız sitemizden yararlanabilirsiniz).

>>>Yemekteyiz 1 Ocak 2018 izle <<< yayınına yazıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yemek tarimizde Tarçınlı Kurabiye Tarifi Oktay Usta tarifi Kurabiye Tarifi, Oktay Usta Kurabiye Tarifleri ve oktay usta tarçınlı kurabiye tarifi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz